CS Group Polska S.A. informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.

Dla sklepów

Alejahandlowa.pkt.pl prezentuje w jednym serwisie informacje o produktach i usługach polskich przedsiębiorców oraz oferty rodzimych sklepów internetowych. Dokładamy wszelkich starań aby nasz serwis postrzegany był jako platforma skupiająca solidnych i profesjonalnych sprzedawców i odpowiadał na potrzeby polskich internautów. Już dziś także Twoja oferta może być tutaj promowana.

Twoje produkty i usługi oraz wszelkie niezbędne informacje o firmie będą prezentowane i dostępne dla milionów użytkowników odwiedzających nasz serwis.

Aleja Handlowa jest skutecznym i łatwym w obsłudze rozwiązaniem e-commerce. Dane o produktach mogą być dodawane ręcznie - poprzez panel administracyjny lub automatycznie - poprzez plik *.XML. Zainteresowany produktem lub usługą klient zakupi produkt przez Internet, wyśle e-mail, zadzwoni bądź przyjdzie bezpośrednio do siedziby Twojej firmy.

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły współpracy.

Dołącz do grona profesjonalnych sprzedawców internetowych!

|

kategorie